Agencja Reklamowa  Poznań Feel Art Studio
Home Wielki format Banery reklamowe

Banery reklamowe Poznań: nowoczesna reklama wizualna

Banery reklamowe stanowią jedną z niezwykle popularnych form reklamy, które w porównaniu do tradycyjnych plakatów, są znacznie bardziej odporne i wytrzymałe na działanie warunków atmosferycznych. Baner reklamowy odznacza się stosunkowo wysoką efektywnością przy niedużych kosztach, a co więcej, daje możliwość oryginalnego wyeksponowania oferty, przykuwając uwagę i wzbudzając zainteresowanie u szerokiego grona potencjalnych klientów.

Banery reklamowe mogą przyjmować nawet naprawdę duże formaty, co jest szczególnie istotne w przypadku reklam outdoorowych. Baner reklamowy najlepiej umieścić w miejscu o dość dużym natężeniu ruchu, gdyż dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do sporej liczby odbiorców. Tego typu reklamy są trwałe i wyjątkowo odporne na ścieranie i blaknięcie.

Solidne banery reklamowe projektowane przez pracowników Studio Feel Art Poznań to produkty najwyższej jakości, które z powodzeniem mogą być stosowane na ogrodzeniach czy ścianach budynków. Cechują się głębokim nasyceniem kolorów, a także doskonałym odwzorowaniem barw, bez względu na format. Wszystkie banery, które opracowuje Studio Feel Art Poznań są ponadto odporne na niekorzystne warunki pogodowe, gwarantując wytrzymałość nawet przy silnym deszczu czy wietrze.

 

Banery reklamowe drukujemy na następujących materiałach:

  • Baner Frontlight – dedykowany głównie do druków wielkoformatowych, odznaczający się dużą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne,
  • Baner Blockout – materiał cechujący się świetnym przepuszczaniem światła – doskonale nadaje się między innymi dla podświetlanych nośników reklamowych,
  • Baner Backlight – idealny do druków obustronnych – między warstwami materiału znajduje się tzw. separator, który ma za zadanie zapobiegać prześwitywaniu elementów graficznych,
  • Siatka banerowa – materiał, który najlepiej sprawdza się do wielkoformatowych wydruków umieszczanych na elewacjach budynków.

Dodatkowe informacje:

  • Banery reklamowe oczkowane standardowo co 50cm
  • Dodatkowo oferujemy usługę laminacji baneru laminatem UV

Wszystkie banery reklamowe tworzone przez Studio Feel Art Poznań są oczkowane standardowo co 50 cm. Na indywidualne życzenia klientów, proponujemy ponadto usługę laminowania baneru wysokiej jakości laminatem UV.

 

Agencja Reklamowa Feel Art Studio – nowoczesne reklamowe szyldy, tablice i banery w Poznaniu.


banery reklamowe
Przykładowe realizacje:

Efektywne banery reklamowe

Banery reklamowe w Poznaniu

Trwałe i odporne na ścieranie banery reklamowe

Wielkoformatowe banery reklamowe

Nowoczesne banery reklamowe

 

Zaufali nam: