Agencja Reklamowa  Poznań Feel Art Studio
Home Reklama Zewnętrzna Kasetony reklamowe

Najwyższej jakości kasetony reklamowe podświetlane

Podświetlane kasetony reklamowe to skuteczne nośniki reklamowe, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są one produkowane na bazie aluminium oraz wytrzymałego szkła akrylowego, które w połączeniu z podświetleniem sprawiają, że kasetony reklamowe stanowią niezwykle efektowne nośniki informacji. Dzięki zastosowaniu oświetlenia, kaseton jest widoczny z daleka, przykuwając uwagę potencjalnych klientów.

Źródłem światła w kasetonach reklamowych najczęściej jest nowoczesne oświetlenie LED, które jest nie tylko jasne, ale i cechuje się wyjątkowo długą żywotnością. Żarówki diodowe zapewniają również równomierne podświetlenie tego typu nośników informacyjnych. Warto też dodać, że podświetlane kasetony reklamowe są właściwie bezobsługowe.

 

Studio Feel Art Poznań proponuje:

  • jednostronne podświetlane kasetony reklamowe,
  • dwustronne podświetlane kasetony reklamowe,
  • logotypowe podświetlane kasetony reklamowe (w kształcie logo firmowego),
  • kasetony oklejane folią samoprzylepną.

 

Konstrukcje kasetonów świetlnych składają się z aluminiowych ścianek bocznych, które na indywidualne życzenie klienta mogą zostać pomalowane metodą proszkową na wybrany kolor z palety RAL. Główną część każdego kasetonu stanowi natomiast wysokiej jakości płyta ze szkła aluminiowego (pleksi), na którą wcześniej jest nanoszona grafika. Elementy graficzne mogą zostać wydrukowane solventowo bądź naklejone na specjalną folię.

 

Poznańska Agencja Reklamowa Feel Art Studio – nowoczesne podświetlane kasetony reklamowe w Poznaniu.

 

 

Przykładowe realizacje:

Kaseton świetlny LED

 

kaseton reklamowy podświetlany

 

kaseton świetlny led

 

Kasetony świetlne LED

 

Zaufali nam: