Naklejki magnetyczne
Magnetyczne naklejki dostępne w FeelArtStudio
Naklejki magnetyczne Poznań tylko w FeelArtStudio

Naklejki magnetyczne

Szczególnym zainteresowaniem agencji Feel Art Studio z Poznania cieszą się naklejki magnetyczne. To specjalnie przygotowane nalepki, składające się z dwóch warstw. Pierwsza z nich to grafika, na której zwykle znajduje się zabezpieczająca folia lub przezroczysty laminat. Druga to z kolei cienki, płaski magnes, pozwalający przymocować ją na wybrane podłoża.

Niewątpliwą zaletą naklejek magnetycznych jest łatwy i szybki sposób umieszczania ich na metalowych powierzchniach. Przyczepione na samochodzie, zmywarce lub innym urządzeniu doskonale się prezentują. Usunięte, nie zostawiają nieestetycznych śladów. Można je umieszczać na metalicznych szafkach, drzwiach oraz lodówkach. Produkowane przez nas magnesy są solidne i trwałe. Niełatwo ulegają uszkodzeniu pod wpływem czynników atmosferycznych. Sprawdzą się więc w zastosowaniach na zewnątrz pomieszczeń, np. na metalicznych elementach fasad budynków czy na tablicach o odpowiednich powierzchniach. Ostatni walor, o jakim warto tu wspomnieć, to stosunkowo niska cena takich nalepek.

Po usunięciu naklejki lakierowana powierzchnia magnetyczna nie zostaje uszkodzona. W związku z tym da się je bezpiecznie stosować na karoserii auta albo na drzwiczkach metalowych szafek.

Feel Art Studio – dbamy o każdy detal produkowanych naklejek

W ofercie naszej cenionej agencji z miasta Poznań, z powodzeniem działającej na rynku od ponad dekady, znajdą Państwo możliwość stworzenia naklejek magnetycznych, dokładnie odzwierciedlających Państwa preferencje estetyczne. Gwarantujemy idealne odwzorowanie powierzonych nam projektów i doskonałą jakość wykonania naklejek. Służymy pomocą i radą na wszystkich etapach zlecenia, podchodząc do każdego zamówienia indywidualnie. Dzięki temu efekt w postaci profesjonalnie przygotowanych, magnetycznych naklejek firmowych jest naprawdę zadowalający. Zamawiając, mogą być Państwo pewni, że otrzymają perfekcyjnie wykonane i przede wszystkim funkcjonalne magnesy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zachęcamy również do odwiedzenia siedziby agencji Feel Art Studio w Poznaniu. Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00. Pragną Państwo dowiedzieć się, jaka byłaby orientacyjna cena i kiedy moglibyśmy zrealizować druk naklejek? Prosimy o wysłanie zapytania na adres e-mail, podany w zakładce "Kontakt"! Mogą też Państwo zadzwonić do naszego biura w godzinach jego pracy. Chętnie pomożemy w wykreowaniu skutecznej, przyciągającej klientów reklamy w postaci naklejek magnetycznych!