Systemy wystawiennicze: roll up’y, ścianki, wieże i stoiska

Profesjonalnie stworzone stoiska reklamowe stanowią podstawę efektywnej promocji w czasie targów, konferencji i wielu innych tego typu wydarzeń. Jej gwarantem mogą być oferowane przez naszą firmę systemy wystawiennicze, które są doskonale przystosowane do eksponowania produktów oraz usług. W ofercie Feel Art Studio Poznań znajdują się przede wszystkim takie systemy, jak: roll up, ścianki, wieże, słupy, trybunały konferencyjne, stoiska promocyjne oraz stojaki na ulotki.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Roll up

Roll up stanowi jedną z popularniejszych form reklamy, którą łatwo rozłożyć i złożyć. W ofercie Feel Art Studio Poznań znajdują się roll up’y o solidnej aluminiowej konstrukcji, które posiadają listwę górną „na zatrzask” i są dostępne w kompletach z torbą transportową. Proponujemy zarówno jedno, jak i dwustronne roll up’y, które jesteśmy w stanie przygotować również w wersji elektrycznej, z ruchomą grafiką. Wymiary: szer. 85, 100, 120, 150, 200, 240 x wys. 200 cm.

Ścianki pop up

Ścianki pop up dostępne w naszej ofercie składają się z 4, 5 lub 6 modułów i posiadają stabilną konstrukcję z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Każdą ze ścianek oferujemy w komplecie z kufrem-tribune oraz ze specjalnymi podkładami polipropylenowymi. Do ścianek pop up można również zamówić oświetlenie halogenowe. Dostępne wymiary: szer. 274-434 x wys. 230 cm.

Ścianki panelowe

Starannie wykonane ścianki panelowe stanowią doskonały nośnik informacyjny, a ich głównym atutem jest dość duża powierzchnia reklamowa. Ścianki proponujemy w różnych konfiguracjach: standard, prosta, łukowa oraz harmonijka. Elementy te posiadają konstrukcje wykonaną z paneli PCV połączonych ze sobą konektorami. W komplecie z każdą ścianką dostępne są: nóżki, konektory, oświetlenie halogenowe oraz walizka transportowa.

Ścianki Roll In

Ścianki Roll In stanowią niezwykle efektowne systemy wystawiennicze, których cechą charakterystyczną jest grafika zwijana w kasetce od góry. Każda z tego typu ścianek posiada konstrukcję trzymodułową (dwa moduły boczne i jeden środkowy) i daje możliwość dowolnej konfiguracji systemu. Ścianki Roll In oferujemy w kompletach z konstrukcjami i torbami transportowymi.

Wieże i słupy

Wieże oraz słupy reklamowe umożliwiają skuteczną prezentację grafiki, znakomicie widoczną z każdej strony. Elementy te posiadają konstrukcje wykonane z aluminium i tworzywa sztucznego, a wymiar zamieszczanej na nich grafiki wynosi 180 x 230 cm. Wieże oraz słupy oferujemy w kompletach z taśmą do grafiki i torbami transportowymi.

X-banner

X-bannery to wyjątkowo lekkie systemy wystawiennicze, które posiadają konstrukcje z tworzywa sztucznego i włókna węglowego. Każdy X-banner daje możliwość prezentacji grafiki wielkoformatowej. W ofercie posiadamy również X-bannery typu outdoor, które są przeznaczone do ekspozycji na zewnątrz i posiadają podstawy wypełniane wodą (lepsza stabilność) oraz X-bannery Window, mocowane do szyb i wielu innych idealnie płaskich powierzchni (przy pomocy specjalnych przyssawek). Wszystkie tego typu elementy oferujemy w zestawach z konstrukcjami i torbami transportowymi.

L-banner

L-bannery to systemy wystawiennicze, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nieduży metraż ogranicza formę prezentacji. Każdy L-banner posiada konstrukcję z tworzywa sztucznego i włókna węglowego. Elementy te oferujemy w zestawach z konstrukcjami i torbami transportowymi. Dostępne wymiary: 60x160cm, 120x160cm, 120x200cm, 180x200cm.

Trybuny konferencyjne

Trybuny konferencyjne są w większości zbudowane z aluminium oraz blatów poliamidowych imitujących drewno lakierowane. Jako profesjonalne systemy wystawiennicze cechują się prostym montażem i demontażem, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Trybuny oferujemy w dwóch modelach: łukowym i prostokątnym.

Stoiska promocyjne

Stoiska promocyjne znajdujące się w ofercie naszej agencji to solidne systemy wystawiennicze o konstrukcjach składających się z panelu na grafikę, tablic górnych na aluminiowych tyczkach oraz z dodatkowych półek wewnętrznych. Każde stoisko promocyjne doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju targach, promocjach i degustacjach.

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki o formacie A4 to świetny pomysł na eksponowanie materiałów promocyjnych firmy. W ofercie posiadamy stojaki o konstrukcjach wykonanych ze stali i aluminium, które dostępne są w komplecie z torbą transportową lub aluminiowym kufrem.

Listwy plakatowe

Listwy plakatowe „na wsuw” to systemy wystawiennicze, które oferujemy w pięciu różnych długościach: 80, 100, 120, 150, 200 cm. Każda z listew jest dostępna w komplecie z pręcikiem wewnętrznym, bocznymi zaślepkami i linką do zaczepienia na ścianie.

Barierki ochronne

Barierki ochronne świetnie sprawdzają się jako powierzchnie reklamowe na lotniskach, w urzędach, bankach i wielu innych obiektach użyteczności publicznej. Poszczególne słupki można łączyć ze sobą w dowolnych zestawieniach. Każda barierka ochronna posiada metalową, stabilną konstrukcję i jest dostępna w zestawie z podstawą z obciążnikiem.

Flaying bannery

Flying bannery to systemy wystawiennicze, które swoim wyglądem przypominają nieco chorągwie, które można rozstawiać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki konstrukcjom z kompozytu z włókna węglowego, każdy Flying banner stanowi stabilną powierzchnię reklamową. Wysokość: 3,5 – 5 m.

Szeroki wybór profesjonalnych systemów wystawienniczych – stojaki na ulotki, barierki ochronne, ścianki reklamowe i Roll up: Poznań.