oklejanie witryn poznań
oklejanie szyb folią w poznaniu
oklejanie folią OWV poznań
oklejanie szyb  folią mrożoną
owyklejanie folii na szybach w poznaniu

Oklejanie witryn i nie tylko ...

Jako profesjonalna firma Feel Art Studio z Poznania oferujemy profesjonalne oklejanie witryn, szyb lokali usługowo-handlowych, restauracji, sklepów, banków oraz galerii handlowych. Priorytetem naszej działalności jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, dlatego proponowana przez nas usługa oklejania witryn wykonywana jest sprawnie i bezproblemowo.

Kompleksowa usługa oklejania witryn

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi, od wyboru projektu, poprzez wybór odpowiedniego materiału, aż po wyklejenie wybranej witryny. Wykonujemy oklejanie ekspozycji stałych jak również tymczasowych, np. na czas remontu, w obrębie miasta Poznań. Gwarantujemy, że usługa oklejania, znajdująca się w naszej ofercie, spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Oferujemy oklejanie witryn na następujących rodzajach foli:

  • Oklejanie witryn folią One Way Vision - Folia OWV charakteryzuje się przepuszczalnością światła na poziomie 50%. Po zadrukowaniu i oklejeniu na witrynę, szybę pomieszczenia czy pojazdu powstaje efekt lustra weneckiego. Osoby przebywające wewnątrz, dzięki półprzepuszczalności, nie będą miały ograniczonej widoczności, na zewnątrz będzie widoczny tylko zadruk.
  • Oklejanie witryn folią ploterową - folia ta ma niezwykle szerokie zastosowanie. Za pomocą plotera możemy wyciąć dowolny kształt czy kontur. Umożliwia wyklejanie liter logotypów oraz nieregularnych kształtów naklejki.
  • Oklejanie witryn folia mrożoną - Jej główna cecha jest imitowanie efektu piaskowanego (oszronionego lub piaskowanego szkła). Najczęściej stosowana jest przy wyklejaniu pomieszczeń, w których konieczne jest zapewnienie intymności przy jednoczesnym zachowaniu przepuszczalności światła. Folia tego typu może również zostać zadrukowana.
  • Oklejanie witryn folia do podświetleń (backlite) - folia ta po podświetleniu od wewnętrznej strony witryny daje w nocy efekt świecącego billboardu. W połączeniu z oświetleniem witryny pozwala uzyskać ciekawe efekty.
  • Oklejanie witryn foliami UV typu lustro weneckie - folie te ma zastosowanie w pomieszczeniach w których chcemy zachować niewidoczność z zewnątrz. W zależności od rodzaju przepuszczają one światło na poziomie 20-70 % natomiast blokuje UV w nawet do 90% przez co pełnią funkcję dodatkowej izolacji cieplnej pomieszczeń mocno przeszklonych.

Profesjonalne oklejanie witryn w Poznaniu oryginalne pomysły w atrakcyjnych cenach.